Αποτελέσματα
FOOTBALL LEAGUE: PLAY-OFF/PLAY-OUT: ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 2014-2015

PLAY-OFF (ΑΝΟΔΟΣ)

1η Αγωνιστική (26/4/15) - 6η Αγωνιστική (24/5/15)
0-0 Απόλλων Σμύρνης - Ολυμπιακός Βόλου 18:00
2-1 Ηρακλής - ΑΕΚ 18:00
2-3 Παναχαϊκή - ΑΕΛ 18:00
2η Αγωνιστική (4/5/15) - 7η Αγωνιστική (31/5/15)
0-1 Ολυμπιακός Βόλου - Ηρακλής 18:00
0-1 ΑΕΛ - Απόλλων Σμύρνης 18:00
3-0 ΑΕΚ - Παναχαϊκή 18:00
3η Αγωνιστική (9/5/15) - 8η Αγωνιστική (3/6/15)
18:00 Ολυμπιακός Βόλου - ΑΕΛ 18:00
18:00 ΑΕΚ - Απόλλων Σμύρνης 18:00
18:00 Ηρακλής – Παναχαϊκή 18:00
4η Αγωνιστική (13/5/15) - 9η Αγωνιστική (7/6/15)
18:00 ΑΕΛ - ΑΕΚ 18:00
18:00 Απόλλων Σμύρνης - Ηρακλής 18:00
18:00 Παναχαϊκή - Ολυμπιακός Βόλου 18:00
5η Αγωνιστική (20/5/15) - 10η Αγωνιστική (14/6/15)
18:00 ΑΕΚ - Ολυμπιακός Βόλου 18:00
18:00 Ηρακλής - ΑΕΛ 18:00
18:00 Παναχαϊκή - Απόλλων Σμύρνης 18:00

PLAY-OUT (ΠΑΡΑΜΟΝΗ)

1ος ΟΜΙΛΟΣ

1η Αγωνιστική (26/4/15) - 6η Αγωνιστική (24/5/15)
1-0 Αχαρναϊκός - Ηρακλής Ψαχνών
0-1 Επισκοπή - Παναιγιάλειος
1-0 Καλλιθέα - Ερμιονίδα
2η Αγωνιστική (3/5/15) - 7η Αγωνιστική (31/5/15)
2-0 Ηρακλής Ψαχνών - Επισκοπή
3-1 Ερμιονίδα - Αχαρναϊκός
3-1 Παναγιάλειος - Καλλιθέα
3η Αγωνιστική (10/5/15) - 8η Αγωνιστική (3/6/15)
Ηρακλής Ψαχνών - Ερμιονίδα
Παναιγιάλειος - Αχαρναϊκός
Επισκοπή - Καλλιθέα
4η Αγωνιστική (13/5/15) - 9η Αγωνιστική (7/6/15)
Ερμιονίδα - Παναιγιάλειος
Αχαρναϊκός - Επισκοπή
Καλλιθέα - Ηρακλής Ψαχνών
5η Αγωνιστική (17/5/15) - 10η Αγωνιστική (14/6/15)
Παναιγιάλειος - Ηρακλής Ψαχνών
Επισκοπή - Ερμιονίδα
Καλλιθέα - Αχαρναϊκός

2ος ΟΜΙΛΟΣ

1η Αγωνιστική (26/4/15) - 6η Αγωνιστική (24/5/15)
0-0 Πιερικός - Αναγέννηση Καρδίτσας
0-0 Τύρναβος - Αιγινιακός
1-2 Ζάκυνθος - Αγροτικός Αστέρας
2η Αγωνιστική (3/5/15) - 7η Αγωνιστική (31/5/15)
2-1 Αναγέννηση Καρδίτσας - Τύρναβος
1-0 Αγροτικός Αστέρας - Πιερικός
1-0 Αιγινιακός - Ζάκυνθος
3η Αγωνιστική (10/5/15) - 8η Αγωνιστική (3/6/15)
Αναγέννηση Καρδίτσας - Αγροτικός Αστέρας
Αιγινιακός - Πιερικός
Τύρναβος - Ζάκυνθος
4η Αγωνιστική (13/5/15) - 9η Αγωνιστική (7/6/15)
Αγροτικός Αστέρας - Αιγινιακός
Πιερικός - Τύρναβος
Ζάκυνθος - Αναγέννηση Καρδίτσας
5η Αγωνιστική (17/5/15) - 10η Αγωνιστική (14/6/15)
Αιγινιακός - Αναγέννηση Καρδίτσας
Τύρναβος - Αγροτικός Αστέρας
Ζάκυνθος - Πιερικός

ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΑΡΘΡΑ


ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΕΙΤΕ ΕΔΩ | ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

©2013 Απαγορεύεται η αναδημοσίευση
Συνιστάται η χρήση IE7 και Firefox 3