Αποτελέσματα
FOOTBALL LEAGUE: ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 2014-2015

1ος όμιλος
1η (12/10) - 14η αγωνιστική (18/1)
2-0 Ηρακλής Ψαχνών – Καλλιθέα
1-1 Άλιμος – Πανηλειακός
1-1 Επισκοπή – Αχαρναϊκός
0-1 Παναιγιάλειος – ΑΕΚ
0-0 Ερμιονίδα – ΑΟ Χανιά
1-0 Απόλλων Σμύρνης – Φωστήρας
Ρεπό: Παναχαϊκή
2η (19/10) - 15η αγωνιστική (25/1)
3-0 Παναχαϊκή – Ηρακλής Ψαχνών
Καλλιθέα – Άλιμος
0-2 Πανηλειακός – Παναιγιάλειος
0-2 Αχαρναϊκός – Ερμιονίδα
2-1 ΑΕΚ – Απόλλων Σμύρνης
1-0 ΑΟ Χανιά – Φωστήρας
Ρεπό: Επισκοπή
3η (26/10) - 16η αγωνιστική (1/2)
Ηρακλής Ψαχνών – Άλιμος
Επισκοπή – Παναχαϊκή
Παναιγιάλειος – Καλλιθέα
Απόλλων Σμύρνης – Πανηλειακός
Φωστήρας – Αχαρναϊκός
ΑΟ Χανιά – ΑΕΚ
Ρεπό: Ερμιονίδα
4η (2/11) - 17η αγωνιστική (8/2)
Επισκοπή – Ηρακλής Ψαχνών
Άλιμος – Παναιγιάλειος
Παναχαϊκή – Ερμιονίδα
Καλλιθέα – Απόλλων Σμύρνης
Πανηλειακός – ΑΟ Χανιά
Αχαρναϊκός – ΑΕΚ
Ρεπό: Φωστήρας
5η (9/11) - 18η αγωνιστική (15/2)
Ηρακλής Ψαχνών – Παναιγιάλειος
Ερμιονίδα – Επισκοπή
Απόλλων Σμύρνης – Άλιμος
Φωστήρας – Παναχαϊκή
ΑΟ Χανιά – Καλλιθέα
Αχαρναϊκός – Πανηλειακός
Ρεπό: ΑΕΚ
6η (16/11) - 19η αγωνιστική (22/2)
Ερμιονίδα – Ηρακλής Ψαχνών
Παναιγιάλειος – Απόλλων Σμύρνης
Επισκοπή – Φωστήρας
Άλιμος – ΑΟ Χανιά
Παναχαϊκή – ΑΕΚ
Καλλιθέα – Αχαρναϊκός
Ρεπό: Πανηλειακός
7η (23/11) - 20ή αγωνιστική (25/2)
Ηρακλής Ψαχνών – Απόλλων Σμύρνης
Φωστήρας – Ερμιονίδα
ΑΟ Χανιά – Παναιγιάλειος
ΑΕΚ – Επισκοπή
Αχαρναϊκός – Άλιμος
Πανηλειακός – Παναχαϊκή
Ρεπό: Καλλιθέα
8η (30/11) - 21η αγωνιστική (1/3)
Φωστήρας - Ηρακλής Ψαχνών
Απόλλων Σμύρνης – ΑΟ Χανιά
Ερμιονίδα – ΑΕΚ
Παναιγιάλειος – Αχαρναϊκός
Επισκοπή – Πανηλειακός
Παναχαϊκή – Καλλιθέα
Ρεπό: Άλιμος
9η (7/12) - 22η αγωνιστική (8/3)
Ηρακλής Ψαχνών – ΑΟ Χανιά
ΑΕΚ – Φωστήρας
Αχαρναϊκός – Απόλλων Σμύρνης
Πανηλειακός – Ερμιονίδα
Καλλιθέα – Επισκοπή
Άλιμος – Παναχαϊκή
Ρεπό: Παναιγιάλειος
10η (14/12) - 23η αγωνιστική (15/3)
ΑΕΚ – Ηρακλής Ψαχνών
ΑΟ Χανιά – Αχαρναϊκός
Φωστήρας – Πανηλειακός
Ερμιονίδα – Καλλιθέα
Παναιγιάλειος – Παναχαϊκή
Επισκοπή – Άλιμος
Ρεπό: Απόλλων Σμύρνης
11η (21/12) - 24η αγωνιστική (18/3)
Ηρακλής Ψαχνών – Αχαρναϊκός
Πανηλειακός – ΑΕΚ
Καλλιθέα – Φωστήρας
Παναχαϊκή – Απόλλων Σμύρνης
Άλιμος – Ερμιονίδα
Παναιγιάλειος – Επισκοπή
Ρεπό: ΑΟ Χανιά
12η (4/1) - 25η αγωνιστική (22/3)
Πανηλειακός – Ηρακλής Ψαχνών
ΑΕΚ – Καλλιθέα
ΑΟ Χανιά – Παναχαϊκή
Φωστήρας – Άλιμος
Απόλλων Σμύρνης – Επισκοπή
Ερμιονίδα – Παναιγιάλειος
Ρεπό: Αχαρναϊκός
13η (11/1) - 26η αγωνιστική (29/3)
Καλλιθέα – Πανηλειακός
Παναχαϊκή – Αχαρναϊκός
Άλιμος – ΑΕΚ
Επισκοπή – ΑΟ Χανιά
Παναιγιάλειος – Φωστήρας
Απόλλων Σμύρνης – Ερμιονίδα
Ρεπό: Ηρακλής Ψαχνών

2ος όμιλος
1η (12/10) - 14η αγωνιστική (18/1)
1-0 Λαμία – Αγροτικός Αστέρας
2-0 Λάρισα – Απόλλων 1926
0-0 Εθνικός Γαζώρου – Αιγινιακός
0-1 Πιερικός – Ηρακλής
0-0 Αναγέννηση Καρδίτσας – Τύρναβος
0-2 Ολυμπιακός Βόλου – Ζάκυνθος
Ρεπό: Φωκικός
2η (19/10) - 15η αγωνιστική (25/1)
1-1 Φωκικός – Λαμία
Αγροτικός Αστέρας – Λάρισα
0-0 Απόλλων 1926 – Πιερικός
1-0 Αιγινιακός – Αναγέννηση Καρδίτσας
Ηρακλής – Ολυμπιακός Βόλου
0-1 Τύρναβος – Ζάκυνθος
Ρεπό: Εθνικός Γαζώρου
3η (26/10) - 16η αγωνιστική (1/2)
Λαμία – Λάρισα
Εθνικός Γαζώρου – Φωκικός
Πιερικός – Αγροτικός Αστέρας
Ολυμπιακός Βόλου – Απόλλων 1926
Ζάκυνθος – Αιγινιακός
Τύρναβος – Ηρακλής
Ρεπό: Αναγέννηση Καρδίτσας
4η (2/11) - 17η αγωνιστική (8/2)
Εθνικός Γαζώρου – Λαμία
Λάρισα – Πιερικός
Φωκικός – Αναγέννηση Καρδίτσας
Αγροτικός Αστέρας – Ολυμπιακός Βόλου
Απόλλων 1926 – Τύρναβος
Αιγινιακός – Ηρακλής
Ρεπό: Ζάκυνθος
5η (9/11) - 18η αγωνιστική (15/2)
Λαμία – Πιερικός
Αναγέννηση Καρδίτσας – Εθνικός Γαζώρου
Ολυμπιακός Βόλου – Λάρισα
Ζάκυνθος – Φωκικός
Τύρναβος – Αγροτικός Αστέρας
Αιγινιακός – Απόλλων 1926
Ρεπό: Ηρακλής
6η (16/11) - 19η αγωνιστική (22/2)
Αναγέννηση Καρδίτσας – Λαμία
Πιερικός – Ολυμπιακός Βόλου
Εθνικός Γαζώρου – Ζάκυνθος
Λάρισα – Τύρναβος
Φωκικός – Ηρακλής
Αγροτικός Αστέρας – Αιγινιακός
Ρεπό: Απόλλων 1926
7η (23/11) - 20ή αγωνιστική (25/2)
Λαμία – Ολυμπιακός Βόλου
Ζάκυνθος – Αναγέννηση Καρδίτσας
Τύρναβος – Πιερικός
Ηρακλής – Εθνικός Γαζώρου
Αιγινιακός – Λάρισα
Απόλλων 1926 – Φωκικός
Ρεπό: Αγροτικός Αστέρας
8η (30/11) - 21η αγωνιστική (1/3)
Ζάκυνθος - Λαμία
Ολυμπιακός Βόλου – Τύρναβος
Αναγέννηση Καρδίτσας – Ηρακλής
Πιερικός – Αιγινιακός
Εθνικός Γαζώρου – Απόλλων 1926
Φωκικός – Αγροτικός Αστέρας
Ρεπό: Λάρισα
9η (7/12) - 22η αγωνιστική (8/3)
Λαμία – Τύρναβος
Ηρακλής – Ζάκυνθος
Αιγινιακός – Ολυμπιακός Βόλου
Απόλλων 1926 – Αναγέννηση Καρδίτσας
Αγροτικός Αστέρας – Εθνικός Γαζώρου
Λάρισα – Φωκικός
Ρεπό: Πιερικός
10η (14/12) - 23η αγωνιστική (15/3)
Ηρακλής – Λαμία
Τύρναβος – Αιγινιακός
Ζάκυνθος – Απόλλων 1926
Αναγέννηση Καρδίτσας – Αγροτικός Αστέρας
Πιερικός – Φωκικός
Εθνικός Γαζώρου – Λάρισα
Ρεπό: Ολυμπιακός Βόλου
11η (21/12) - 24η αγωνιστική (18/3)
Λαμία – Αιγινιακός
Απόλλων 1926 – Ηρακλής
Αγροτικός Αστέρας – Ζάκυνθος
Φωκικός – Ολυμπιακός Βόλου
Λάρισα – Αναγέννηση Καρδίτσας
Πιερικός – Εθνικός Γαζώρου
Ρεπό: Τύρναβος
12η (4/1) - 25η αγωνιστική (22/3)
Απόλλων 1926 – Λαμία
Ηρακλής – Αγροτικός Αστέρας
Τύρναβος – Φωκικός
Ζάκυνθος – Λάρισα
Ολυμπιακός Βόλου – Εθνικός Γαζώρου
Αναγέννηση Καρδίτσας – Πιερικός
Ρεπό: Αιγινιακός
13η (11/1) - 26η αγωνιστική (29/3)
Αγροτικός Αστέρας – Απόλλων 1926
Φωκικός – Αιγινιακός
Λάρισα – Ηρακλής
Εθνικός Γαζώρου – Τύρναβος
Πιερικός – Ζάκυνθος
Ολυμπιακός Βόλου – Αναγέννηση Καρδίτσας
Ρεπό: Λαμία

ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΑΡΘΡΑ

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΧΟΛΙΑ


ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΕΙΤΕ ΕΔΩ | ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

©2013 Απαγορεύεται η αναδημοσίευση
Συνιστάται η χρήση IE7 και Firefox 3