Αποτελέσματα
2014-2015: Εuroleague - Ομιλοι - Α' φάση

Α' ΟΜΙΛΟΣ

(16-17/10)
Αγωνιστική

(20-21/11)
Αναντολού Εφές - Νικητής Προκριμ.
Νίζνι Νόβγκοροντ - Σάσσαρι
Ρεάλ Μαδρίτης - Ζαλγκίρις Κάουνας

(23-24/10)
Αγωνιστική

(27-28/11)
Νικητής Προκριμ. - Ρεάλ Μαδρίτης
Ζαλγκίρις Κάουνας - Νίζνι Νόβγκοροντ
Σάσσαρι - Αναντολού Εφές

(30-31/10)
Αγωνιστική

(4-5/12)
Ρεάλ Μαδρίτης - Νίζνι Νόβγκοροντ
Νικητής Προκριμ. - Σάσσαρι
Αναντολού Εφές - Ζαλγκίρις Κάουνας

(6-7/11)
Αγωνιστική
9η
(11-12/12)
Νίζνι Νόβγκοροντ - Αναντολού Εφές
Ζαλγκίρις Κάουνας - Νικητής Προκριμ.
Ρεάλ Μαδρίτης - Σάσσαρι

(13-14/11)
Αγωνιστική
1
(18-19/12)
Νικητής Προκριμ. - Νίζνι Νόβγκοροντ
Σάσσαρι - Ζαλγκίρις Κάουνας
Αναντολού Εφές - Ρεάλ Μαδρίτης

B' ΟΜΙΛΟΣ

(16-17/10)
Αγωνιστική

(20-21/11)
Άλμπα Βερ. - ΤΣΣΚΑ Μόσχας
Μακάμπι Τ. Αβ. - Λιμόζ
Τσεντεβίτα - Μάλαγα

(23-24/10)
Αγωνιστική

(27-28/11)
Μάλαγα - Άλμπα Βερ.
Λιμόζ - Τσεντεβίτα
ΤΣΣΚΑ Μόσχας - Μακάμπι Τ. Αβ.

(30-31/10)
Αγωνιστική

(4-5/12)
Τσεντεβίτα - ΤΣΣΚΑ Μόσχας
Μάλαγα - Λιμόζ
Άλμπα Βερ. - Μακάμπι Τ. Αβ.

(6-7/11)
Αγωνιστική
9η
(11-12/12)
Μακάμπι Τ. Αβ. - Τσεντεβίτα
Άλμπα Βερ. - Λιμόζ
ΤΣΣΚΑ Μόσχας - Μάλαγα

(13-14/11)
Αγωνιστική
1
(18-19/12)
Τσεντεβίτα - Άλμπα Βερ.
Λιμόζ - ΤΣΣΚΑ Μόσχας
Μάλαγα - Μακάμπι Τ. Αβ.

Γ' ΟΜΙΛΟΣ

(16-17/10)
Αγωνιστική

(20-21/11)
Φενέρμπαχτσε - Μιλάνο
Μπαρτσελόνα - Μπάγερν
Παναθηναϊκός - Τουρόφ

(23-24/10)
Αγωνιστική

(27-28/11)
Μιλάνο - Μπαρτσελόνα
Μπάγερν - Παναθηναϊκός
Τουρόφ - Φενέρμπαχτσε

(30-31/10)
Αγωνιστική

(4-5/12)
Μπάγερν - Μιλάνο
Παναθηναϊκός - Φενέρμπαχτσε
Μπαρτσελόνα - Τουρόφ

(6-7/11)
Αγωνιστική
9η
(11-12/12)
Φενέρμπαχτσε - Μπαρτσελόνα
Παναθηναϊκός - Μιλάνο
Τουρόφ - Μπάγερν

(13-14/11)
Αγωνιστική
1
(18-19/12)
Μπαρτσελόνα - Παναθηναϊκός
Μπάγερν - Φενέρμπαχτσε
Μιλάνο - Τουρόφ

Δ' ΟΜΙΛΟΣ

(16-17/10)
Αγωνιστική

(20-21/11)
Λαμποράλ Κούτσα - Νεπτούνας
Βαλένθια - Ολυμπιακός
Ερυθρός Αστέρας - Γαλατασαράι

(23-24/10)
Αγωνιστική

(27-28/11)
Ολυμπιακός - Λαμποράλ Κούτσα
Γαλατασαράι - Βαλένθια
Νεπτούνας - Ερυθρός Αστέρας

(30-31/10)
Αγωνιστική

(4-5/12)
Λαμποράλ Κούτσα - Γαλατασαράι
Νεπτούνας - Ολυμπιακός
Ερυθρός Αστέρας - Βαλένθια

(6-7/11)
Αγωνιστική
9η
(11-12/12)
Βαλένθια - Λαμποράλ Κούτσα
Γαλατασαράι - Νεπτούνας
Ερυθρός Αστέρας - Ολυμπιακός

(13-14/11)
Αγωνιστική
1
(18-19/12)
Ολυμπιακός - Γαλατασαράι
Νεπτούνας - Βαλένθια
Λαμποράλ Κούτσα - Ερυθρός Αστέρας

ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΑΡΘΡΑ

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΧΟΛΙΑ


ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΕΙΤΕ ΕΔΩ | ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

©2013 Απαγορεύεται η αναδημοσίευση
Συνιστάται η χρήση IE7 και Firefox 3