Β’ Κατηγορία
Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας: ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 2014-2015
1η - 14η αγωνιστική
0-3 ΑΠΕΠ Πιτσιλιάς - Καρμιώτισσα Πάνω Πολεμιδιών
3-0 Αναγέννηση Δερύνειας - Άρης Λεμεσού
1-1 Ελπίδα Ξυλοφάγου - ΑΕΖ Ζακακίου
3-1 ΕΝΑΔ Πόλης Χρυσοχούς - Διγενής Ορόκλινης
0-1 Ολυμπιακός Λευκωσίας - Ν&Σ Ερήμης
1-2 Ομόνοια Αραδίππου - Παρεκκλησιά
1-3 Πάφος FC - Παραλίμνι
2η - 15η αγωνιστική
0-0 ΑΕΖ Ζακακίου - Διγενής Ορόκλινης
1-0 Άρης Λεμεσού - ΕΝΑΔ Πόλης Χρυσοχούς
0-2 Ελπίδα Ξυλοφάγου - Πάφος FC
5-1 Καρμιώτισσα Πάνω Πολεμιδιών - Ολυμπιακός Λευκωσίας
0-1 Ν&Σ Ερήμης - Αναγέννηση Δερύνειας
2-1 Παραλίμνι - Ομόνοια Αραδίππου
1-0 Παρεκκλησιά - ΑΠΕΠ Πιτσιλιάς
3η - 16η αγωνιστική
1-0 ΑΠΕΠ Πιτσιλιάς - Παραλίμνι
0-2 Αναγέννηση Δερύνειας - Καρμιώτισσα Πάνω Πολεμιδιών
0-1 Διγενής Ορόκλινης - Άρης Λεμεσού
1-2 ΕΝΑΔ Πόλης Χρυσοχούς - Ν&Σ Ερήμης
2-0 Ολυμπιακός Λευκωσίας - Παρεκκλησιά
0-1 Ομόνοια Αραδίππου - Ελπίδα Ξυλοφάγου
1-4 Πάφος FC - ΑΕΖ Ζακακίου
4η - 17η αγωνιστική
1-0 ΑΕΖ Ζακακίου - Άρης Λεμεσού
2-1 Ελπίδα Ξυλοφάγου - ΑΠΕΠ Πιτσιλιάς
1-0 Καρμιώτισσα Πάνω Πολεμιδιών - ΕΝΑΔ Πόλης Χρυσοχούς
5-0 Ν&Σ Ερήμης - Διγενής Ορόκλινης
1-1 Παραλίμνι - Ολυμπιακός Λευκωσίας
1-2 Παρεκκλησιά - Αναγέννηση Δερύνειας
3-2 Πάφος FC - Ομόνοια Αραδίππου
5η - 18η αγωνιστική
ΑΠΕΠ Πιτσιλιάς - Πάφος FC
Άρης Λεμεσού - Ν&Σ Ερήμης
Αναγέννηση Δερύνειας - Παραλίμνι
Διγενής Ορόκλινης - Καρμιώτισσα Πάνω Πολεμιδιών
ΕΝΑΔ Πόλης Χρυσοχούς - Παρεκκλησιά
Ολυμπιακός Λευκωσίας - Ελπίδα Ξυλοφάγου
Ομόνοια Αραδίππου - ΑΕΖ Ζακακίου
6η - 19η αγωνιστική
ΑΕΖ Ζακακίου - Ν&Σ Ερήμης
Ελπίδα Ξυλοφάγου - Αναγέννηση Δερύνειας
Καρμιώτισσα Πάνω Πολεμιδιών - Άρης Λεμεσού
Ομόνοια Αραδίππου - ΑΠΕΠ Πιτσιλιάς
Παραλίμνι - ΕΝΑΔ Πόλης Χρυσοχούς
Παρεκκλησιά - Διγενής Ορόκλινης
Πάφος FC - Ολυμπιακός Λευκωσίας
7η - 20ή αγωνιστική
ΑΠΕΠ Πιτσιλιάς - ΑΕΖ Ζακακίου
Άρης Λεμεσού - Παρεκκλησιά
Αναγέννηση Δερύνειας - Πάφος FC
Διγενής Ορόκλινης - Παραλίμνι
ΕΝΑΔ Πόλης Χρυσοχούς - Ελπίδα Ξυλοφάγου
Ν&Σ Ερήμης - Καρμιώτιισσα Πάνω Πολεμιδιών
Ολυμπιακός Λευκωσίας - Ομόνοια Αραδίππου
8η - 21η αγωνιστική
ΑΠΕΠ Πιτσιλιάς - Ολυμπιακός Λευκωσίας
ΑΕΖ Ζακακίου - Καρμιώτισσα Πάνω Πολεμιδιών
Ελπίδα Ξυλοφάγου - Διγενής Ορόκλινης
Ομόνοια Αραδίππου - Αναγέννηση Δερύνειας
Παραλίμνι - Άρης Λεμεσού
Παρεκκλησιά - Ν&Σ Ερήμης
Πάφος FC - ΕΝΑΔ Πόλης Χρυσοχούς
9η - 22η αγωνιστική
Άρης Λεμεσού - Ελπίδα Ξυλοφάγου
Αναγέννηση Δερύνειας - ΑΠΕΠ Πιτσιλιάς
Διγενής Ορόκλινης - Πάφος FC
ΕΝΑΔ Πόλης Χρυσοχούς - Ομόνοια Αραδίππου
Καρμιώτισσα Πάνω Πολεμιδιών - Παρεκκλησιά
Ν&Σ Ερήμης - Παραλίμνι
Ολυμπιακός Λευκωσίας - ΑΕΖ Ζακακίου
10η - 23η αγωνιστική
ΑΕΖ Ζακακίου - Παρεκκλησιά
ΑΠΕΠ Πιτσιλιάς - ΕΝΑΔ Πόλης Χρυσοχούς
Ελπίδα Ξυλοφάγου - Ν&Σ Ερήμης
Ολυμπιακός Λευκωσίας - Αναγέννηση Δερύνειας
Ομόνοια Αραδίππου - Διγενής Ορόκλινης
Παραλίμνι - Καρμιώτισσα Πάνω Πολεμιδιών
Πάφος FC - Άρης Λεμεσού
11η - 24η αγωνιστική
Άρης Λεμεσού - Ομόνοια Αραδίππου
Αναγέννηση Δερύνειας - ΑΕΖ Ζακακίου
Διγενής Ορόκλινης - ΑΠΕΠ Πιτσιλιάς
ΕΝΑΔ Πόλης Χρυσοχούς - Ολυμπιακός Λευκωσίας
Καρμιώτισσα Πάνω Πολεμιδιών - Ελπίδα Ξυλοφάγου
Ν&Σ Ερήμης - Πάφος FC
Παρεκκλησιά - Παραλίμνι
12η - 25η αγωνιστική
ΑΕΖ Ζακακίου - Παραλίμνι
ΑΠΕΠ Πιτσιλιάς - Άρης Λεμεσού
Αναγέννηση Δερύνειας - ΕΝΑΔ Πόλης Χρυσοχούς
Ελπίδα Ξυλοφάγου - Παρεκκλησιά
Ολυμπιακός Λευκωσίας - Διγενής Ορόκλινης
Ομόνοια Αραδίππου - Ν&Σ Ερήμης
Πάφος FC - Καρμιώτισσα Πάνω Πολεμιδιών
13η - 26η αγωνιστική
Άρης Λεμεσού - Ολυμπιακός Λευκωσίας
Διγενής Ορόκλινης - Αναγέννηση Δερύνειας
ΕΝΑΔ Πόλης Χρυσοχούς - ΑΕΖ Ζακακίου
Καρμιώτισσα Πάνω Πολεμιδιών - Ομόνοια Αραδίππου
Ν&Σ Ερήμης - ΑΠΕΠ Πιτσιλιάς
Παραλίμνι - Ελπίδα Ξυλοφάγου
Παρεκκλησιά - Πάφος FC

ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΑΡΘΡΑ

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΧΟΛΙΑ


ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΕΙΤΕ ΕΔΩ | ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

©2013 Απαγορεύεται η αναδημοσίευση
Συνιστάται η χρήση IE7 και Firefox 3